Detektivní kancelář I.D.A - International Detective Agency s.r.o.

International detective agency s.r.o.

Detektivní a ochranná služba

Bezplatná linka
+420 800 800 409

Společnost International Detective Agency Vám nabízíprofesionální a diskrétní služby v oboru detektivní, informační a bezpečnostní činnosti.

  • Detektivní kancelář IDA poskytuje veškeré konzultace i případné právní poradenství zdarma.

Prohlídky proti odposlechu

V dnešní době si stále více státních i soukromích organizací uvědomuje hrozby spojené s problematikou ochrany proti odposlechu, a proto se ochrana proti odposlechu stala pro mnohé společnosti a organizace nedílnou součástí standardních bezpečnostních opatření.

Cílem takovýchto opatření je, abychom eliminovali únik citlivých informací a ujistili tak naše klienty, že alespoň ve svých kancelářích a bytech se v tomto ohledu mohou cítit o něco bezpečněji.

Typy prohlídek zájmových prostor

Základní prohlídka:
Při této základní prohlídce se zaměřujeme na vyhledávání odposlechových a monitorovacích prostředků, které se dají snadno zakoupit a instalovat. Takový typ prohlídky je vhodný pro klienty, kde se nepředpokládá použití sofistikovanější techniky.

Kompletní prohlídka:
Tato kompletní prohlídka je určena pro klienty, u nichž je pravděpodobnost použití vysoce sofistikovaných odposlechových technologií vysoká nebo kteří chtějí získat maximální jistotu.

Pravidelná prohlídka:
V případě, že s naším klientem sjednáme smluvní dohodu o pravidelných kontrolách zájmových prostor, tak vytvoříme individuální nabídku, která je cenově velice výhodná.

Prohlídky vozidel proti zpravodajské technice:

Zkušenosti z poslední doby nám ukazují, že vozidla se stávají slabinou jejich majitelů a uživatelů. Vozidlo nám zpravidla navozuje falešný pocit bezpečí, proto jej využíváme k vyřizování důležitých telefonních hovorů a krátkých osobních schůzek. Z tohoto důvodu se do vozu často instaluje různá zpravodajská technika k získávání potřebných informací.

Naprostým fenoménem je instalace GPS lokátorů, díky kterým je monitorován přesný pohyb vozu a tím je usnadněno sledování zájmové osoby.

Základní prohlídka vozu:
Tato základní prohlídka je určena pro vozidla, kde neočekáváme odbornou instalaci, při které je třeba např. demontovat díly v interiéru, nebo úpravu v motorovém prostoru. Zpravidla se provádí základní měření a fyzická prohlídka.

Kompletní prohlídka vozu:
Tato kompletní prohlídka je doporučována v případě, že je pravděpodobné použití sofistikovanější zpravodajské techniky a odborné instalace. Je nutné provést důkladná měření a fyzickou prohlídku i běžně nepřístupných míst.

Rychlý kontakt

Copyright: Detektivní služby I.D.A.

Na našich stránkách lidé nejvíce vyhledávají: detektivní služby, detektivní kancelář, detektivní agentura, soukromý detektiv, detektor lži

createdby Tomáš Klement (2010) TOPlist